Novinky ve světě O2

 • Velký test O2 Smart Boxu druhé generace

  bezpečnost, bezdrátová síť a něco navíc

 • Další tři stanice pražského metra mají mobilní signál, pokrýt zbývá jen 15 stanic

  Mobilní signál dorazil do dalších tří stanic pražského metra.

 • TP-Link uvádí routery s Wi-Fi 6E včetně Archer AX206 s 10GbE

  Na letošním CES 2021 se objevilo několik nových routerů s podporou Wi-Fi 6E.

 • Ještě nemáme 5G, ale ve světě už řeší 6G. Kdy přijde a co přinese?

  Třebaže ve světě se teprve rozbíhá provoz komunikačních sítí páté generace, hovoří se už o nástupnické generaci.

 • O2 TV přejde na odolnější platformu, bude mít nové funkce i set-top box

  Více než půl milionu klientů využívá některý z tarifů O2 TV.

 • 5G síť: Extrémně rychlé připojení je příležitostí pro firmy i veřejný sektor

  Tohle je přítomnost a budoucnost zároveň.

 • Stát chce na připojení bílých míst k internetu rozdělit až 5 miliard Kč z evropského fondu

  Kromě obytných budov mají peníze jít i na připojení škol, firem či úřadů. Peníze mají připutovat z evropského fondu, který má soužit k nastartování evropských ekonomik zasažených epidemií COVID-19.

 • Hra o 5G kmitočty vrcholí. Může z ní vzejít ČEZký Telecom

  V sobotu 4. července končí lhůta na podání připomínek k podmínkám aukce tzv. 5G kmitočtů. Za uplynulý rok jde už o jejich třetí variantu.

 • Počet zákazníků O2 TV stále stoupá

  Operátor O2 zvýšil v prvním pololetí počet klientů své televizní platformy. Některý z tarifů O2 TV (včetně měsíčních balíčků) si k 30. červnu letošního roku předplácelo 476 tisíc zákazníků.

 • O2 má jako první přípojky o kapacitě 1 Tb/s.

  O2 je první tuzemský provider, který si pořídil terabitovou kapacitu v rámci peeringového uzlu NIX.CZ. Operátor to vysvětluje rychle rostoucím tokem dat v síti, který je hnán především sledování videa v HD rozlišení.

 • Lidem dáváme neomezená data zdarma a to nejlepší z O2 TV za korunu!

  O2 stojí za svými zákazníky, které ovlivňuje aktuální nouzová situace, a pomáhá jim prostřednictvím svých služeb. Od pondělka nabídneme neomezená mobilní data zdarma do konce dubna, nejlepší obsah z O2 TV na měsíc za jedinou korunu, bonus 100 korun k dobití kreditu.

 • O2 uvádí nové televizní tarify a zdarma přidává O2 TV k Internetu na doma

  Vylepšenou nabídku pro O2 TV a Internet na doma v podobě jednoduchých tarifů bez závazku připravil od 1. listopadu operátor O2. K vysokorychlostnímu Internetu na doma přidává zdarma O2 TV a zákazníkům tak ušetří starosti s přechodem na DVB-T2.

 • S vybranými tarify FREE od O2 Vám služba Spotify nečerpá žádná data!

  S vybranými tarify FREE od O2 Vám služba Spotify nečerpá žádná data, tudíž můžete bez omezení poslouchat na cestách, dovolené nebo jen při cestě do školy všechny hudební pecky přímo ve Vašem mobilu!

 • Aukce skončila, pásmo 3,7GHz si rozdělí dva stávající operátoři a dva nový

  Městské frekvence vydražilo O2, Vodafone, Poda a Nordic Telecom. T-mobile byl nespokojený s cenou a z aukce se stáhl. Kmitočty v pásmu 3,7 GHz, které jsou zejména vhodné k výstavbě vysokokapacitních datových sítí a k vývoji sítí 5.generace se vydražily za 1,015 mld. korun.

 • O2 pozastaví NFC SIM karty, budou nové LTE + NFC

  O2 se ke konci roku rozhodlo pozastavit distribuci NFC karet pro platby v mobilu. Do projektu bylo zapojeno O2 společně s GE Money Bank. Hlavním důvodem stažení karet z trhu byla absence podpory LTE u karet s NFC čipem. Dosud se pro platby přes NFC používal starší typ karet SIM, se kterými nebylo možné používat rychlý internet LTE součastně.

 • O2 TV GO - televize na cesty

  Do 30. 9. 2014 je služba O2 TV Go dostupná pro všechny O2 TV zákazníky zdarma v pilotním provozu. Službu O2 TV Go si jednoduše aktivujete přihlášením přes O2 ID v aplikaci O2 TV Go (chytré telefony/tablety) nebo na webových stránkách. Pro službu O2 TV Go můžete využít jakékoliv připojení k internetu. Jedinou podmínkou je mít aktivní službu O2 TV od O2.

 • O2 mobilní internet v chytré síti

  V Chytré síti se připojíte se svým počítačem nebo tabletem k mobilnímu internetu díky technologiím HSPA+, 3G, EDGE nebo CDMA, od června 2012 také díky nejmodernější technologii LTE. Záleží na tom, kde se právě nacházíte.

 • WIFI internet za pevné připojení

  Stává se Vám také u Vašeho internetového připojení, že se nemůžete připojit ke svému internetu, který je od místního WIFI poskytovatele, když je to zrovna nejvíce potřeba? Máte časté výpadky internetu? Kolísá Vám rychlost internetu během dne? Pokud je alespoň jednou odpověď ANO je čas na změnu!

 • O2 TV jediná televize, která se Vám přizpůsobí

  O2 TV je jediná televize, která se Vám přizpůsobí! S revoluční funkcí zpětného zhlédnutí, již nemusíte doma čekat na Váš oblíbený pořad, ale pustíte si ho až 30. hodin zpětně po jeho odvysílání.

 • Revoluční tarify O2 FREE neomezené volání a SMS za 749 korun

  S O2 již nemusíte přemýšlet, komu a kdy budete volat s tarify FREE CZ se neomezujete, ať posíláte SMS, voláte nebo surfujete po internetu. Neomezený tarif O2 FREE CZ jen za 749,- s DPH. Tarify FREE platí pro všechny nové i stávající zákazníky. Vyzkoušejte si i Vy neomezené volání do všech sítí po ČR bez omezení.

 • Soutěž o solární bezdrátovou klávesnici Logitech K750

  Zasoutěžte si s námi o bezdrátovou klávesnici Logitech Wireless Solar Keyboard K750 a seznamte se přitom s nabídkou O2, která je dostupná pro všechny na 98% území České republiky. Služby o2 vyniknou jak kvalitním připojením k internetu přes technologii ADSL/VDSL

 • V O2 TV Flexi již TV Smíchov i Prima ZOOM

  IPTV platforma O2 TV se rozšiřuje o dvě nové české stanice - TV Smíchov a Prima ZOOM. První z nich je na 33. pozici, druhá na 53. pozici IPTV set top boxů O2. Nedávno spuštěný kanál TV Fanda se stane součástí tarifu O2 TV Start na pozici 17.

 • Neomezené O2 hovory za 6 Kč bez pravidelného dobíjení

  O2 od 15. února zruší podmínku pravidelného měsíčního dobíjení pro nekonečné hovory do vlastní sítě za 6 Kč. Dosud musel k ponechání výhody majitel předplaceného tarifu Nadlouho hlídat, aby každý měsíc dobil na kartu alespoň 200 Kč.

 • O2 v zahraničí jen za 3,90 Kč platí i pro předplacenky

  Telefónica O2 od 23.1.2013 nabídne roamingový tarif Volání bez hranic také zákazníkům s předplacenou kartou (paušálisté jej mají už od června). Jedna sazba 3,90 Kč platí na vše – odchozí i příchozí hovory a také na SMS. Cena za odchozí volání je pěkná, naopak příchozí volání a SMS umí konkurence levněji.

 • BleskMobil od O2 šponuje konkurenci

  Jednou z věcí, která brzdila v nadšení z předplacené karty BleskMobil od O2, byla délka platnosti kreditu. Při minimální dobíjecí částce 200 Kč jsou pro některé uživatele tři měsíce jednoduše málo. Po pár týdnech provozu ale BleskMobil překvapil.

 • O2 a GE Money Bank zavede platby mobilem

  GE Money Bank a O2 zpřístupní plošně svým klientům NFC platby. Platební kartu v mobilním telefonu nabídne ve spolupráci se společnostmi Telefónica O2 a MasterCard od ledna 2013. Nová technologie umožní integrovat do certifikovaného telefonu debetní i kreditní kartu.

 • O2 tři čtvrtiny mobilů jsou smartphony

  V síti O2 už je více než milion chytrých mobilů, což je přesně 25 % všech používaných zařízení. Toto číslo do budoucna rychle poroste, protože smartphony momentálně tvoří 72 % všech mobilů prodaných u O2. Mobilní internet v síti O2 využívá více než 900 tisíc zákazníků.

 • O2 internet VDSL až 40 Mbps

  Od září běží na sítích ADSL od O2 rychlejší O2 internetové připojení prostřednictvím technologie VDSL2+. Rychlost internetu se na těchto sítích navýšila i stávajícím zákazníkům O2 internetu OPTIMAL a O2 internetu AKTIV, kteří jsou již připojeni do technologie VDSL. Takových zákazníků je již více než 200 tisíc.

 • S O2 bezplatné volání a SMS do sítě BLESKmobil

  Je BLESKmobil skutečně první virtuální operátor v mobilní síti O2 nebo je to celé vlastně jinak? Ať už jsou obchodní praktiky jakékoli, zákazník je rád, že může konečně volat za standardní ceny v rámci EU. A jelikož je O2 provozovatelem nové předplacené služby BLESKmobil

 • Android je již na třech ze čtyř mobilních telefonů

  O2 vydalo výsledky dodávek chytrých telefonů za letošní třetí čtvrtletí. Podle O2 podíl Androidu raketově roste. V daném období dodali výrobci na trh 135 milionů chytrých mobilních telefonů s Androidem to je o 90,2 % více meziročně.

 • O2 datové tarify pro e-mail a navigaci

  Potřebujete jenom e-mail, mapy a navigaci, nebo Facebook? Pak pro vás máme speciální O2 datové tarify s cenou už od 1,70 Kč za den. V květnu O2 přinesla datový tarif jen pro Facebook.

 • O2 SMS brána s půlkou SMS zdarma

  Po delší výluce je opět v provozu webová SMS brána O2. V minulosti byla součástí portálu Extra, ale v souvislosti s novým věrnostním programem Extra výhody ji operátor přemístil do „samoobsluhy“ Moje O2.

 • Mobilní platby přes Mobito

  Mobito je systém pro placení mobilem, ale zvládne i spoustu věcí okolo. Jak si poradí s nastupující technologií NFC a co je potřeba? Nepotřebujete v podstatě nic, než mobilní telefon. Jakýkoliv.

 • O2 internet VDSL opět zrychluje, dosáhne až na 40 Mbps

  Od září Vám nabídneme rychlejší O2 internetové připojení prostřednictvím přípojek ADSL, respektive VDSL. Rychlost se navýší i stávajícím zákazníkům, kteří jsou prostřednictvím technologie VDSL připojeni a přípojka jim umožňuje

 • Průměrný zákazník O2 internetu přenese 30 GB měsíčně

  V létě 2011 protékalo (mobilní a fixní) datovou sítí společnosti Telefónica O2 ve špičce zhruba 100 Gbit/s, letos už to je 135 Gbit/s. Od začátku roku už síť přenesla 24 PB (tedy 24 000 Terrabytů). V obou případech to znamená meziroční nárůst o třetinu.

 • O2 Volání z EU levněji než doma

  O2 představuje roamingový tarif, který může být za určitých okolností výhodnější než tuzemské volání. Minuta ze zemí EU přijde na 3,90 Kč. Vyrážíte na dovolenou? Pak pro vás možná máme dobrou zprávu. Telefónica oznámila, že níže popsaný roamingový tarif Volání bez hranic můžete aktivovat již ode dneška, nikoliv až v původně plánovaný termín 2. července. Na výhodnější roamingová data ale stále musíme čekat do prvního prázdninového pondělí.

 • O2 levná roamingová data

  Od 1. července začnou v EU platit nové cenové stropy, poprvé i na data. Za jeden roamingový megabajt si nesmí operátoři účtovat více než 70 centů (bez DPH), pro nás tedy zhruba 21 Kč včetně daně. Telefónica jakožto nadnárodní operátor na konci minulého týdne oznámila, že plánuje zavést univerzální datový balíček s cenou 2 €, který bude obsahovat 25 MB. Jeden MB by tak vycházel na 2 Kč bez (pravděpodobně opět bez DPH).

 • Ztratili jste možnost O2 výhodného volaní za 3,50?

  Určitě si pamatujete na vánoční kampaň O2, kdy operátor přinesl na trh předplacenku s velice příjemnou sazbou za volání a sms. Sazba 3,50 Kč za minutu hovorného inspirovala i konkurenci, která na akční nabídku reagovala.

 • Mobily od Telefóniky

  Operačním systémům Google Android, Apple iOS a Windows Phone přibude ambiciózní konkurent. Telefónica a Mozilla na MWC v Barceloně představili novou platformu pro mobilní zařízení. Jmenuje Open Web Devices (OWD) a bude založená na webovém prohlížeči, konkrétně na technologii HTML5. Hlavní výhodou má být zdrcující poměr výkon/cena. My jsme si krátce pohráli s prototypem.

 • Předplacenky O2

  dobij o víkendu, volej a piš zdarma. Majitelé O2 karet mohou navíc vyhrát ultimátní balíček telekomunikačních služeb se vším všudy. Paušálisté zase zakusí vyšší tarif za cenu nižšího.

 • Na štědrý den u O2 méně zpráv, více hovorů

  Každoročně hlásí operátoři čísla o provozu ve svých sítích na Štědrý den. U O2 proběhlo vše bez technických problémů, SMSek a MMSek se ale odeslalo méně než loni. Naopak hovorů přibylo.

 • O2 Vánoční nadílka i pro zákazníky s dotovaným mobilem

  O2 rozšiřuje svou vánoční nabídku, na dvojnásobný počet volných jednotek nyní dosáhnou i zákazníci s dotovaným mobilem. Období, ve kterém tito zákazníci dostanou dvojnásobek volných jednotek, se všem prodlužuje z 24 na 36 měsíců.

 • O2 peněženka na Plzeňské kartě: průkazka, peněženka i vstupenka

  Projekt městské multifunkční čipové karty, Plzeňské karty, vstupuje do své závěrečné fáze. Plzeňané mohou mít už v příštím roce v moderních mobilech jak elektronickou peněženku, tak předplatný kupon, průkazku do knihovny nebo mohou využívat služeb rezervačního systému Plzeňská vstupenka. Zároveň mohou mávnutím mobilu zaplatit za zboží a služby u smluvních partnerů.

 • O2 nebude prodávat iPhone 4S

  V návaznosti na doposud neúspěšná jednání se společností Apple Telefónica Czech Republic nezařadí do své nabídky mobilních telefonů telefon Apple iPhone 4S. Dále Telefónica neprodlouží smlouvu o dodávkách produktů iPhone od společnosti Apple, a proto dojde k doprodeji současného modelu Apple iPhone 4. Důvodem těchto kroků jsou nevýhodné obchodní podmínky požadované společností Apple, které Telefónica nemůže akceptovat z důvodu potenciálního negativního dopadu na cenovou politiku telefonů jiných výrobců.

 • O2 Mobilní modem Huawei E1750

  O2 přichystalo pro zákazníky předplacených karet dlouhodobější akci, ve které mohou jeden den volat na O2 mobilní čísla a všechny pevné linky v ČR zdarma. Stačí, aby si ve stanoveném termínu jednorázově dobili minimálně za 300 Kč. Informace o tom, že lze výhodu získat, bude zveřejněna na www.odmenazadobiti.cz vždy v první den platnosti nabídky.

 • O2 předplacenky získají den volání do vlastní sítě zdarma

  O2 přichystalo pro zákazníky předplacených karet dlouhodobější akci, ve které mohou jeden den volat na O2 mobilní čísla a všechny pevné linky v ČR zdarma. Stačí, aby si ve stanoveném termínu jednorázově dobili minimálně za 300 Kč. Informace o tom, že lze výhodu získat, bude zveřejněna na www.odmenazadobiti.cz vždy v první den platnosti nabídky.

 • O2 pokračuje – INet Home CZ byl právě prodán

  Ve společnosti Telefónica O2 naplno propukla nákupní horečka. V hledáčku dceřiné společnosti Telefónica O2 Business Solutions po společnosti Losan uvízla další velká ryba – tentokrát plzeňský INet Home CZ.

 • Na odstřižení O2 mobilního internetu v zahraničí stačí poslat SMS

  O2 chrání své zákazníky před nechtěným stahováním dat v zahraničí a ode dneška nabízí novou službu. Zamezit automatickému připojování k O2 mobilnímu internetu lze teď snadno pomocí jediné SMS.

 • O2 obnovuje dobíjení kreditu na terminálech Sazka

  Společnosti O2 a Sazka se domluvily na obnovení dobíjení předplacených karet O2 na sázkových terminálech Sazka. O datu opětovné aktivace služby se teprve jedná, podle tiskového oddělení operátora to však bude pravděpodobně v pátek.

 • O2 internet: 16 Mbit/s do konce června za 400 Kč

  Pozor O2 připravila pro nové zákazníky rychlého internetu na doma časově omezenou zvýhodněnou nabídku. V době od 13. do 30. června 2011 si mohou pořídit tarif O2 Internet Optimal s rychlostí stahování až 16 Mb/s na jeden rok závazek za pouhých 400 Kč měsíčně.

 • O2 internet - bezpečný internet bez investic

  Každá počítačová síť, připojená k O2 internetu prostřednictvím společnosti Telefónica O2 Czech Republic, nyní může získat profesionální ochranu před škodlivým obsahem díky nové službě O2 Clean Internet.

 • O2 má nejlepší mobilní internet, potvrdil průzkum

  Nejlepší mobilní datové služby a nejkvalitnější pokrytí mobilním internetem poskytuje Telefónica O2 Czech Republic.

 • EU chce uvolnit nové frekvence pro mobilní internet

  Evropský parlament podporuje plány, které mohou urychlit rozšíření mobilního internetu. Poslanci také chtějí, aby Evropa byla odvážnější ve svých akcích a přijala globálně vedoucí roli v této technologii.

 • O2 internet zrychlí nasazením VDSL

  Společnost Telefónica O2 zveřejnila nové velkoobchodní ceníky platné od května 2011. Hlavní novinkou je nabídka technologie O2 internet VDSL.

 • O2 a Levnější roamingový balík dat

  Společnost Telefónica O2 pokračuje ve snižování cen datových přenosů v zahraničí a tentokrát zlevňuje balíček Eurodata 250 MB.

 • O2 zavádí zvýhodněné volání pro předplacené karty

  Chcete volat ve vlastní síti za 1,90 Kč, nebo na tři vybraná čísla dokonce za padesátník? Zadarmo to pochopitelně nebude.

 • O2 a T-mobile spolupracují na 3G společně

  Významnou dohodu uzavřely firmy T-Mobile a Telefónica O2. Společnými silami pokryjí signálem 3G i menší města a méně osídlené oblasti.

 • O2 internet ADSL opět v akci za 400 Kč měsíčně

  Od pondělí 17. ledna do 14. února 2011 můžete mít O2 internet na doma za akční cenu 400 Kč měsíčně. Jde o ADSL o nejvyšší rychlosti 16 Mb/s, kterou kyslíkový operátor aktuálně nabízí.

 • O2 trhalo na Silvestra rekordy

  Příchod Nového roku a s ním spojené emoce a zážitky si zákazníci O2 nenechávali pro sebe, naopak hojně komunikovali a výrazně předčili loňská čísla.

 • O2 pouští Facebook do mobilů zdarma

  O2 pouští Facebook až do 3. ledna 2011 mají všichni zákazníci O2 přístup na Facebook zadarmo. Celkem tedy tři týdny včetně vánočních svátků a Silvestra můžete obnovovat statusy, prohlížet fotky a neztratit přehled.

 • 3G O2 internet plní plán

  O2 mobilní internet plní plán: 3G je pro 40 % a EDGE pro 98 % populace. Chytrá síť O2 internetu je dle včerejší zprávy operátora zase o něco chytřejší. Její 3G část je chytrá ze 40 %, tedy přesněji pokrývá čtyřicet procent populace.

 • O2 Internet až 16 / Mbps opět v akci za 400 Kč

  Telefónica O2 se opět vrací k akční nabídce internetového připojení ADSL. Až do konce listopadu lze pořídit internet na doma s rychlostí až 16 Mb/s (teoretické maximum) za 400 Kč měsíčně.

 • O2 TV s HBO On Demand

  O2 TV Vám přináší ve spolupráci s HBO službu HBO On Demand, kdy máte k dispozici filmy, seriály a dokumenty okamžitě a zcela zadarmo! O2 TV a HBO On Demand je unikátní služba, která zcela mění klasické pojímání televize.

 • O2 Internet a užitečné informace

  O2 internetové připojení pro domácnosti je vysokorychlostní připojení, které funguje na technologii ADSL. ADSL je pevné připojení, pro které se využívá stávající vedení pro telefonní síť, proto je dostupná téměř na celém území České Republiky.

 • O2 přináší 3G síť do dalších osmi měst

  Společnost Telefónica O2 pokračuje v rozšiřování signálu 3G. Tentokrát se rychlá data snesla na dalších 210000 obyvatel osmi okresních měst a 120000 obyvatel Ostravska.

 • Povodňoví záchranáři dostanou od O2 slevu na volání i mobil

  O2 chce podpořit záchranáře, kteří pomáhali s odstraňováním následků srpnových povodní, nabídne jim proto slevy na volání i nákup nového mobilního telefonu.

 • Mobilní připojení: jak, kde a za kolik

  Stačí koupit modem a můžete surfovat třeba u vody či na chatě. Poradíme jak se připojit, kde všude je a bude 3G a kolik ta sranda stojí.

 • O2 a aktuální dopravní informace

  Zpravodajství o dopravě mohou nyní všichni zákazníci nově získat také na čísle 12900. Stačí, pokud před plánovanou cestou zavolají ze svého mobilního telefonu, zadají trasu či region a obratem se dozví nejen o všech dopravních komplikacích, jako jsou kolony, uzavírky, objížďky, zdržení nebo radary, ale i přibližnou dobu a orientační navigaci jízdy.

>> zpět na úvodní stránku >>

ON-LINE poptávka

O2 internet Stříbrný
+
O2 TV Bronzová
jiz od 698,- Kč

Výhody připojení O2 internetu

 • Vysoká rychlost připojení
 • Stabilita připojení po kabelu
 • O2 TV Modrá zdarma
 • Bez kolísání a výpadku
 • Nízká odezva ping
 • Antivirová ochrana
 • 24. hodinová technická podpora
 • Instalace + Aktivace ZDARMA
 • ADSL / VDSL WIFI modem