O2 TV GO - televize na cesty

O2 TV Go jediná televize pro více zařízení na doma a na cesty a navíc do 30. 9. 2014 je služba O2 TV Go dostupná pro všechny O2 TV zákazníky zdarma v pilotním provozu. Službu O2 TV Go si jednoduše aktivujete přihlášením přes O2 ID v aplikaci O2 TV Go, kterou naleznete v marketu pro chytré telefony/tablety, nebo na webových stránkách. Pro službu O2 TV Go můžete využít jakékoliv připojení k internetu. Jedinou podmínkou je mít aktivní službu O2 TV od O2.

V rámci aplikace O2 TV Go můžete využít její funkce, i když nemáte doma O2 TV. Díky aplikaci máte přístup k přehlednému televiznímu programu a do O2 Videotéky, kde si můžete vybírat z více jak 1000 titulů a přehrát si je na jakémkoliv zařízení (tablet, chytrý telefon, PC/Notebook nebo ve Vaší Smart TV)

Aplikace O2 TV Go je dostupná na mobilních telefonech a tabletech s OS Android 4.0 a vyšším a mobilních telefonech a tabletech s OS iOS 7.0 a vyšším. Pod jedním uživatelským účtem se můžete přihlásit na čtyřech zařízeních. Je možné současně sledovat na jednom zařízení např. dokument a na druhém film z O2 Videotéky.

Pokud chcete prostřednictvím aplikace O2 TV Go sledovat pouze živé vysílání, pak je možné využít dvě z výše zmíněných čtyř zařízení a na každém z těchto dvou zařízení sledovat jiný televizní kanál. Aplikace O2 TV Go je dále nezávislá na IPTV a set-top-boxu, kde se můžete dívat na další televizní kanál a stále využít výše uvedené 4 zařízení a na nich sledovat 2 na sobě nezávislé TV kanály.

Pro přihlášení do aplikace O2 TV Go i na web www.o2tv.cz je třeba využít O2 ID. O2 ID je přihlašovací jméno společné pro všechny internetové služby od O2 a získáte ho registrací do internetové samoobsluhy Moje O2. Pokud tedy už používáte Moje O2, máte taky O2 ID.

Dále máte k dispozici i programový průvodce, který vám nabízí přehled o vysílaných programech na všech TV kanálech, které jsou dostupné v O2 TV. Správa nahrávek v aplikaci i na webu si můžete plánovat nahrávky, tak jak jste byli doposud zvyklí. Přístup do Videotéky, kde můžete tituly zapůjčovat a přehrávat (zapůjčení je možné na webu a v aplikaci pro Android, iOS zapůjčení neumožňuje z důvodu licenční politiky Apple).

Živé vysílání - pokud jste zákazníkem O2 TV a aktivovali jste si funkci Nahrávání při prvotní aktivaci O2 TV na vašem set-top-boxu, pak získáte prostřednictvím aplikace či webu přístup k živému vysílání s 20 TV kanály s možností pozastavení a přehrání pořadu až 30 hodin po jeho odvysílání. To je funkce, kterou měníme zažité vysílání.

>> zpět na úvodní stránku >>

ON-LINE poptávka

O2 internet Stříbrný
+
O2 TV Bronzová
jiz od 698,- Kč

Výhody připojení O2 internetu

  • Vysoká rychlost připojení
  • Stabilita připojení po kabelu
  • O2 TV Modrá zdarma
  • Bez kolísání a výpadku
  • Nízká odezva ping
  • Antivirová ochrana
  • 24. hodinová technická podpora
  • Instalace + Aktivace ZDARMA
  • ADSL / VDSL WIFI modem