O2 mobilní internet v chytré síti

V Chytré síti se připojíte se svým počítačem nebo tabletem k mobilnímu internetu díky technologiím HSPA+, 3G, EDGE nebo CDMA, od června 2012 také díky nejmodernější technologii LTE. Záleží na tom, kde se právě nacházíte. Váš modem vždy využije tu nejrychlejší dostupnou technologii a bez ztráty spojení mezi nimi v případě nutnosti přepíná. To, k jaké síti jste aktuálně připojeni, můžete sledovat v aplikaci O2 Průvodce připojením (O2 Internet).

Technologie a rychlosti

LTE (Long Term Evolution) – nejmodernější technologie pro přenos dat rychlostí až 75 Mb/s. V červnu 2012 jsme ji jako první v Česku spustili v Jesenici a pokrytí dál rozšiřujeme.

HSPA+/HSPA+ DC – připojení s průměrnou rychlostí 24 Mb/s (maximální teoretická rychlost až 42 Mb/s v závislosti na lokalitě) je dalším vylepšením 3G sítě a přináší výrazně lepší zážitek z mobilního internetu.

3G/ UMTS (sítě třetí generace) – připojení s průměrnou rychlostí 4 Mb/s vám umožní provádět všechny náročnější on-line operace, jako je videostreaming a videohovory, upload multimédií na sociální sítě nebo odesílání objemných e-mailů.

CDMA (Code Division Multiple Access) – připojení s rychlostí kolem 700 Kb/s plně dostačuje pro všechny běžné internetové aktivity včetně stahování objemných dat.

EDGE (Enhanced Data rates for GSM Evolution) – připojení s průměrnou rychlostí 150 Kb/s využijete pro pohodlné surfování, komunikování na sociálních sítích a pro použití dalších online aplikací.

3G síť aktuálně pokrývá 78 % obyvatel a její kapacitu stále posilujeme. Naprostá většina míst, kde není 3G síť dostupná, je v pokrytí EDGE a CDMA.


O2 Průvodce připojením (O2 Internet)

Pro připojení k mobilnímu internetu máte k dispozici velice intuitivní aplikaci O2 Průvodce připojením, u novějších typů modemů se jmenuje O2 Internet. Pomocí tohoto softwaru ovládáte své připojení a máte datové toky plně pod kontrolou.

Více o o2 mobilním internetovém připojení zde.

Více o stabilním o2 internetu po kabelu zde.

>> zpět na úvodní stránku >>

ON-LINE poptávka

O2 internet Stříbrný
+
O2 TV Bronzová
jiz od 698,- Kč

Výhody připojení O2 internetu

  • Vysoká rychlost připojení
  • Stabilita připojení po kabelu
  • O2 TV Modrá zdarma
  • Bez kolísání a výpadku
  • Nízká odezva ping
  • Antivirová ochrana
  • 24. hodinová technická podpora
  • Instalace + Aktivace ZDARMA
  • ADSL / VDSL WIFI modem