O2 pomáhá, když je potřeba

O2 stojí za svými zákazníky, které ovlivňuje aktuální nouzová situace, a pomáhá jim prostřednictvím svých služeb. Od pondělka nabídneme neomezená mobilní data zdarma do konce dubna, nejlepší obsah z O2 TV na měsíc za jedinou korunu, bonus 100 korun k dobití kreditu a zvýhodněný notebook s internetem pro práci i učení z domova.

O2 dává neomezená data zdarma a to nejlepší z O2 TV za symbolickou 1 Kč.

„Věříme, že naše pomoc usnadní nelehkou situaci zákazníkům, kteří nemohou svůj čas trávit v práci nebo ve škole, a umožní jim zůstat v kontaktu s nejbližšími, spolužáky i kolegy. Rozhodli jsme se také zpřístupnit to nejlepší z naší O2 TV. Aby se lidé mohli odreagovat u kvalitních filmů a pořadů, dáváme jim za symbolickou korunu prémiové filmové, dětské, sportovní i dokumentární kanály, jako jsou HBO, National Geographic a mnohé další,“ říká generální ředitel O2 Jindřich Fremuth.

Neomezená data pro všechny

Zákazníkům, kteří mají u O2 mobilní hlasové tarify s daty, včetně těch ve zvýhodněných balíčcích O2 Spolu, umožní O2 využívat data neomezeně i po vyčerpání základního objemu v měsíčním paušálu. Pokud zákazník využívá například tarif FREE+ stříbrný a aktivuje si balíček neomezená data, může po vyčerpání svých 14 GB surfovat dál. Neomezená data můžete čerpat díky balíčku NEO, který si aktivujete v online samoobsluze Moje O2 nebo v prodejně O2.

To nejlepší z O2 TV na měsíc za korunu

O2 všem zájemcům zpřístupní také nejlepší seriály, filmy, dětské pořady, dokumenty, sportovní přenosy a zpravodajství. Na měsíc rozšiřuje nabídku kanálů v předplacených tarifech Sport Pack o dětské NickToons, Nick Junior, Nickleodeon a ČT :D, zpravodajskou ČT 24 a dokumentární a vzdělávací National Geographic. Služba je navíc k dispozici na měsíc za symbolickou korunu. Pořady pak můžete sledovat na libovolném zařízení – tedy nejen v televizi, ale také na počítači nebo v aplikaci O2 TV na mobilu i tabletu.

Zákazníci s tarify O2 TV Bronzová, Stříbrná, M a L si mohou své tarify vylepšit o nejlepší seriály a filmy z produkce HBO. Na jeden měsíc získají s balíčkem Kino zdarma přístup ke všem HBO a Cinemax kanálům a kompletní prémiové seriálové a filmové nabídce z produkce HBO prostřednictvím služeb HBO OD. Balíček Kino si mohou aktivovat do 12. dubna jednoduše v Moje O2.

>> zpět na úvodní stránku >>

ON-LINE poptávka

O2 internet Stříbrný
+
O2 TV Bronzová
jiz od 698,- Kč

Výhody připojení O2 internetu

  • Vysoká rychlost připojení
  • Stabilita připojení po kabelu
  • O2 TV Modrá zdarma
  • Bez kolísání a výpadku
  • Nízká odezva ping
  • Antivirová ochrana
  • 24. hodinová technická podpora
  • Instalace + Aktivace ZDARMA
  • ADSL / VDSL WIFI modem