O2 TV – Digitální televize

Vyzkoušejte si naší O2 TV, která nabízí širokou škálu programů, zpětné zhlédnutí až o 7.dní a nebo televizi na cestách v podobě aplikace O2 TV GO.

O2 TV, O2 TV Bronzová, O2 TV Stříbrná - digitální televize Vyberte si i Vy z pestré nabídky digitální televize O2 TV. Digitální televize O2 TV Vám přináší kvalitní sledování oblíbených pořadů, nebo sportovních přenosů ve vysoké kvalitě přímo u Vás doma! O2 TV je digitální televize s obsahem až 140 programu všech žánrů. O2 TV je téměř všude dostupná kabelová televize fungující po telefonní přípojce nebo nově i po Vašem internetu. Díky službě O2 TV, může programovou nabídku využít široká veřejnost i v těžce dostupných lokalitách. Vyzkoušejte si i Vy kvalitu a přednosti naší digitální televize O2 TV.


O2 TV Bronzová

63 kanálů, 29 v HD

 Objednat! Cena O2 TV Bronzová za 299 Kč
Cena O2 TV Bronzová s rodinným sledovánim za 399 Kč

36 základních

9 zpravodajských

4 sportovních

4 pro děti

3 filmové

2 dokumentární

3 volnočasové

2 hudební

ZobrazitSkrýt obsah balíčku

O2 TV Stříbrná

100 kanálů, 48 v HD

 Objednat! Cena O2 TV Stříbrná za 449 Kč
Cena O2 TV Stříbrná s rodinným sledovánim za 549 Kč

36 základních

9 zpravodajských

12 sportovních

10 pro děti

11 filmových

10 dokumentárních

5 volnočasových

6 hudebních

1 pro dospělé

ZobrazitSkrýt obsah balíčku

O2 TV Zlatá

132 kanálů, 58 v HD

 Objednat! Cena O2 TV Zlatá za 749 Kč
Cena O2 TV Zlatá s rodinným sledovánim za 849 Kč

36 základních

9 zpravodajských

13 sportovních

10 pro děti

16 filmových

13 dokumentárních

5 volnočasových

11 hudebních

9 pro dospělé

10 zahraničních

ZobrazitSkrýt obsah balíčku


Proč je O2 TV ta nejlepší digitální televize

O2 TV je moderní a téměř všude dostupná kabelová televize fungující po telefonní přípojce nebo bezdrátově po vašem připojení. Díky této službě, může O2 TV poskytnout široké veřejnosti nový rozměr a kvalitu vysílaných programů i v těžce dostupných lokalitách. O2 TV vám dává na výběr mnoho typů základních a doplňkových služeb čímž se stává O2 TV lídrem na trhu v oblasti multimediální televize.

 • img_O2_Sport

  Ovládněte sport v multidimenzi

  Ta nejlepší sportovní utkání a nervy drásající souboje máte na jednom místě. Startuje nová televizní stanice O2 Sport a najdete ji ve všech tarifech O2 TV.

  Díky MD (MULTIDIMENZI) si můžete vybrat, na který z právě hraných zápasů se budete dívat a záběr které kamery je pro vás ten pravý. Sledovat můžete fotbalová utkání Ligy mistrů, Premier League nebo Synot ligy. Neunikne vám ale ani tenisové ATP, bojové sporty, basketbal ani ten nejlepší motorsport.

 • img_zpetne_zhlednuti

  Živě i zpětně. Pusťte si, co už běželo

  Televizní program už vám nebude řídit život. Na jakýkoli pořad nebo film se můžete podívat až 7.dní po jejich odvysílání. Nebo začněte jen o půl hodiny později a skončete stejně jako film, ale bez reklam.

 • img_nahravani

  100 hodin nahrávek. Odkudkoli

  Stačí pár kliknutí na webu nebo v aplikaci v telefonu a máte nastaveno nahrávání pořadu z kteréhokoli kanálu své O2 TV. Nahrát si můžete více než 4 dny vysílání a pořady na vás počkají klidně i 30 dní.

 • Rodinné sledování pro více zařízení

  Rodinné sledování pro více zařízení

  Dívejte se na filmy, sport a pohádky zároveň

  Večer běží v televizi Váš oblíbený film a pohádka pro vaše děti? Rodinné sledování to vyřeší za Vás! Stačí si jen aktivovat rodinné sledování jen za 100 Kč měsíčně a máte vystaráno. O2 TV poběží v jeden okamžik na dalších 3 zařízeních! Ať je to na televizi v notebooku, nebo přímo v telefonu!

 • video

  Videotéka. 1000+ filmů připraveno k přehrání

  O2 TV přináší Videotéku a s ní více než 1000 skvělých filmů okamžitě připravených k přehrání. Doma, na počítači, v tabletu i v mobilu. Legálně a bez čekání už od 30 Kč.

  Od 1. 7. 2021 O2 TV Plus - součástí tarifů O2 TV Stříbrná a Zlatá - obsahuje výběr prémiového obsahu ze stanic FilmBox a Epic Drama.

  Od 1. 9. 2021 National Geographic + přístupné již od tarifu O2 Bronzová, budeme mít k dispozici exklusivně na českém trhu, nejlepší dokumenty v TOP kvalitě.
  Navíc od 1. 7. 2021 stávající Dětský koutek upravujeme obsah na pohádky a pořady pro děti z kanálů NIckJr., Disney Channel a Rik (je součást tarifu O2 TV Stříbrná a Zlatá).

 • sit_mensi

  O2 TV a internet. Nerozlučná dvojka

  Služby O2 TV a O2 internetu k vám domů přivedeme po internetové přípojce nebo vzduchem po technologii 5G. Proto je pro vás nejvýhodnější mít od nás kombinaci služeb ať pevných nebo mobilních.


O2 TV set-top box nové generace

Digitální televizi O2 TV můžete používat i bez ST-BOXU, pokud máte připojenou TV k internetu a vaše televize službu podporuje. Pokud nepodporuje je potřeba mít od nás set-top-box umožňující příjem digitální televize ve vysokém 4K rozlišení, který poskytuje novým LCD a Plazmovým obrazovkám výrazně kvalitnější obraz.

Set-top-box EVO4-T

O2 TV set-top box nové generace

 • Výkonný HD set-top-box
 • 4K rozlišení pro perfektně ostrý obraz
 • HDR technologie pro nádherně kontrastní barvy
 • HDMI rozhraní včetně kabelu již v balení
 • Bluetooth dálkové ovládání – není třeba ovladačem mířit na zařízení
 • Optický audio výstup SPDIF
 • Potřebné kabely, ovladač a držák na stěnu součástí balení

Za ST-BOX zaplatíte jednorázově 4 140 Kč nebo jen 69 Kč měsíčně


Služby O2 je výhodné kombinovat s ostatními službami jako je O2 internet na doma, O2 mobilní internet na cesty, O2 Tarify nebo O2 pevná.

ON-LINE poptávka

O2 internet Stříbrný
od 499,- Kč
O2 internet Zlatý
od 599,- Kč

Výhody připojení O2 internetu

 • Vysoká rychlost připojení
 • Stabilita připojení po kabelu
 • O2 TV Modrá zdarma
 • Bez kolísání a výpadku
 • Nízká odezva ping
 • Antivirová ochrana
 • 24. hodinová technická podpora
 • Instalace + Aktivace ZDARMA
 • ADSL / VDSL WIFI modem